Gece Grubu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Grubu Fan Sitesi

GeCe'nIn iÇiNdEn geldik ya siz?

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

gecemusic sıtesi nasıl kuruldu?

3 posters
YazarMesaj
DayForDie
Admin
DayForDie

Kadın

gecemusic sıtesi nasıl kuruldu? Empty
MesajKonu: gecemusic sıtesi nasıl kuruldu?   gecemusic sıtesi nasıl kuruldu? Icon_minitimePtsi Ağus. 25 2008, 17:32

Evet bızler bu sıteyı kurduk ama nasıl kurduk yanı gecemusic nasıl kuruldu nerden cıktı..20-21 Agstos gecesi arkadsım Ümmühan ile mesajlasıyorduk ve bazı seyler hakkında fıkırlerımz aynı aynı seylerden bıkmıs bulnmktaydık[neler oldugunu bılmenıze oyle bı gerk yok dıe dsunuorz] ve aklımıza kndı sıtemızı acmak ve gece sevenlerle paylasmak ıstedık ve 21 Agstos 2008 sabahı 7 de kalktık ve sıtemızı 7.25 te kurdıuk umarım begnmssınzdır...3 ortak bulustuk ben ümmü-fulya..gecemusıc aılesi
https://gecemusic.yetkin-forum.com
gece.warble

gece.warble

Kadın

MesajKonu: Geri: gecemusic sıtesi nasıl kuruldu?   gecemusic sıtesi nasıl kuruldu? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 14:27

site çok güzel olmuş ama adı sanki biraz zor herkesin bulabileceği bi site deil adını daha kolay açsaydınız herkes bulabilirdi ben her zaman siteye girebilmek için hotmaile girip ordan adresi tıklıorum ama yine çok güzel bi site çok saollun herşey çok güzel olmuş sizin sayenizde gece hakkında çoğu şeyi öğrendim çok teşekkürler
ümmühan
Admin
ümmühan

Kadın

MesajKonu: Geri: gecemusic sıtesi nasıl kuruldu?   gecemusic sıtesi nasıl kuruldu? Icon_minitimeCuma Tem. 10 2009, 17:02

Beğendiğine sevindim yaklaşık 1 yıl oldu biz bu siteyi kuralı uzuuun zamandırda pek ilgilenememiştik aslında siteyle (: yinede GECE yle ilgili aradığın herşeyi bulabiliceğini düşünüyorum ...
https://gecemusic.yetkin-forum.com

gecemusic sıtesi nasıl kuruldu?
1 sayfadaki 1 sayfası